Minust

Tartu Ülikooli Füsioteraapia eriala lõpetasin 2008. aastal ning asusin tööle  Valga Haigla Taastusravi osakonnas. 4 aastat haiglatööd andis kogemust nii statsionaarsete kui ka ambulatoorsete patsientidega igas vanuses. Lisaks algas 2008/2009  hooajast minu koostöö Eesti Meistriliiga korvpallimeeskonnaga KK Valga. Avasin oma kabineti Valga Spordihallis, kus lisaks korvpalluritele tegelesin kohalike kergejõustiklaste, maadlejate, jalgratturite ja saalihoki mängijatega.

2012.aastal alustasin tööd Tallinnas Puudealase Teabe ja Abivahendite Keskuseskus täiendasin oma teadmisi abivahendite ja keskkonna kohandamise valdkonnas ning töötasin peamiselt proteesikasutajatega. 

Kuna minu lemmik valdkond on siiski spordifüsioteraapia, siis olen leidnud oma koha Füsioteraapia Kliiniku meeskonnas. Ning olen neljandat hooaega Eesti Rahvusballetti füsioterapeut ning abistan Tallinna Balletikooli õpilasi nõu ja jõuga.

Erialaselt olen ennast täiendanud kliinilise füsioteraapia, abivahendite, nõelravi, pehmkoetaraapiate ja spordimassaaži vallas. Samuti oman rahvusvahelise K-Taping Academy Kinesiotaping terapeudi sertifikaati.

Oma teadmiste ja kogemuste jagamisel kade ei ole. Kui soovid kutsuda mind oma ettevõttesse või üritusele loengut pidama, siis võta julgelt ühendust! Hoiatuseks peab lisama, et füsioterapeutide loengud kisuvad tihti praktiliseks ehk tõenäoliselt tuleb teha mõni põnev ja kasulik harjutus.